KONTAKT :

Mobil : 0905 456 253 
E-MAIL : dfm@orangemail.sk


ČO JE DFM MINI AUTO

Dovoľujeme si Vám predstaviť úplne nový produkt na Európskom trhu, automobily DFM Mini Auto. Ľahké úžitkové vozidlá DFM nemajú vo svojej kategórií a cenovej triede absolútne žiadnu konkurenciu. Ide o automobily s mimoriadne vysokou úžitkovou hodnotou a výnimočnou variabilitou, ktoré odteraz máte možnosť využiť aj na slovenskom trhu!

DFM mini automobily sú určené hlavne firemným zákazníkom, pre ktorých je dôležité mať vždy k dispozícií spoľahlivý, jednoduchý a úsporný dopravný prostriedok, schopný zvládnuť ľahkú a stredne ťažkú prácu za každej situácie.

Druhou zákazníckou skupinou sú osoby s požiadavkou na kompaktné rozmery vozidla, spolu s maximálne úspornou prevádzkou ako v oblasti spotreby paliva, tak aj investícii s automobilom spojené, ako napríklad povinné ručenie, cestná daň, alebo ceny náhradných dielov.

Zákazníci si môžu vyberať z ôsmych prevedení karosérie. Od dvoj, alebo štvormiestneho valníka, cez pickup, dve varianty dodávok líšiace sa objemom nákladového priestoru, až po osobné minivany. Celkom 8 karosárskych prevedení robia z DFM mini auto ideálne vozidlo ako pre pracovné použitie, tak aj pre osobnú prepravu.späť
Model Gallery
News & Event

Hľadáme dealerov (predajcov), ktorí budú oficiálne zastupovať autorizovaný predaj a servis značky DONGFENG na slovenskom trhu.

V prípade záujmu a bližšie informácie získate:
  - 0905 456 253,
             - dfm@orangemail.sk