KONTAKT :

Mobil : 0905 456 253 
E-MAIL : dfm@orangemail.sk


Welcome to our website

O SPOLOČNOSTI DONGFENG MOTOR

Spoločnosť DONGFENG Motor Corporatio bola založená v roku 1969. Behom štyridsaťročnej histórie sa stala jedným z troch vedúcich automobilových gigantov v Číne. V roku 2007 dosiahla produkciu objemu 1.137.000 vozidiel, príjmy 164.800.000.000 čínskych Juanov, počet zamestnancov 121.000 a podiel iba na čínskom trhu takmer 13%. DONGFENG Motor Corporation je na dvadsiatom mjeste v rebríčku veľkosti čínskych firiem, v poradí výrobcov je potom dokonca na mieste piatom.

O pokročilosti, modernosti a technologickej vyspelosti svedčí tiež fakt, že Dong Feng Motor ako jeden z prvých vyvinul vozidlá plniace na 100% náročné európske štandardy bezpečnosti a kvality a predovšetkým náročné štandardy emisných hodnôt EURO 4.

So spoločnosťou DONGFENG Motor sa možno stretávate denne bez toho, aby ste o tom vedeli. Dong Feng Motor Corporation vyrába prostredníctvom svojich dcérskych firiem nielen nákladné automobily a autobusy. Medzi špičku v automobilovom sektore sa spoločnosť dostala predovšetkým vďaka produkcii salónových vozidiel pre značky Peugeot, Citroen, Honda, Nissan a Kia. Vďaka technologickej vyspelosti a skúsenosti založila DFM Corporation spoločnosť Yuan group a poverila ju výrobou ľahkých úžitkových vozidiel s celkovou hmotnosťou do dvoch ton. Vozidlá boli pôvodne určené pre osídlené mestá ďalekého východu a industrializovaný vidiek. Ich rozšírenie do Európy však spôsobila obrovská popularita v krajinách blízkeho  východu, predovšetkým Ruska. Dnes sa vozidlá DFM predávajú v niekoľkých európskych krajinách, spomeňme napríklad Nemecko, Švédsko, Poľsko, Slovensko, Česko, Maďarsko, Litva, Estónsko, Lotyšsko, Turecko a Island, elektrické verzie sú exportované dokonca do USA. 

Ukázalo sa, že aj európsky zákazník vie oceniť obrovskú úžitkovú hodnotu pri zachovaní nízkych nákladov, ktorú v Číne vďaka tamojším podmienkam poznajú už roky. Aj vy sa presvedčte, že automobily spoločnosti DFM Corporation sú úplne novým produktom na európskom trhu, ktoré nielenže môžu konkurovať zabehnutým značkám, ale v mnohom ich vďaka svojej povahe aj predbehnú!


späťModel Gallery


News & Event

Hľadáme dealerov (predajcov), ktorí budú oficiálne zastupovať autorizovaný predaj a servis značky DONGFENG na slovenskom trhu.

V prípade záujmu a bližšie informácie získate:
             - 0905 456 253,
             - dfm@orangemail.sk