KONTAKT :

Mobil : 0905 456 253 
E-MAIL : dfm@orangemail.sk


Welcome to our website

DFM K05-MINI VAN 1.1

Ak ste niekedy hľadali malý a svižný automobil pre mestský, alebo prímestský rozvoz materiálu, alebo tovaru, iste ste narazili na fakt, že ste obmedzený výberom iba z osobných vozidiel upravených na úžitkové verzie.
Dnes už toto pravda nie je. V DFM Mini Vane s 2 metre dlným nákladným priestorom a užitočným zaťažením 620 kilogramov nájdete spoľahlivého a nenáročného partnera pre každodennú prevádzku.
Všetci, ktorí podnikajú v odboroch vyžadujúce prepravu tovaru, alebo materiálu, rovnako ako tí, ktorí potrebujú uzamykateľný nákladný priestor pre drahé stroje a zariadenia, práve našli to najideálnejšie auto pre svoju prácu. Vďaka nízkej spotrebe a rovnako tak nízkym nákladom na údržbu a prevádzku nie je dôvodov prečo povedať tomuto autu nie. Máte špeciálne požiadavky na vnútorné vybavenie nákladného priestoru? Na želanie môže byť DFM Mini Van upravený podľa Vašich individuálnych potrieb.
 


technické parametre

výbava/cenník


dfm    dfm    dfm

    dfm    dfm    dfm    

            dfm    dfm    dfm            

    dfm_van    dfm_van    

                          

Farebné prevedenia

dfm_biela    dfm_čierna
 
dfm_červená    dfm_modrá   

dfm_šedá    dfm_silver


Model Gallery


News & Event

Hľadáme dealerov (predajcov), ktorí budú oficiálne zastupovať autorizovaný predaj a servis značky DONG FENG na slovenskom trhu.

V prípade záujmu a bližšie informácie získate:
             - 0905 456 253,
             - dfm@orangemail.sk