KONTAKT :

Mobil : 0905 456 253 
E-MAIL : dfm@orangemail.sk


Welcome to our website

ČO JE DFM MINI AUTO

V husto zaľudnených čínskych mestách je doprava tovaru a materiálu veľmi zložitá a niekoľkoročným problémom. Malé vozidlá s vysokou úžitkovou hodnotou a minimálnymi nákladmi sú jediným možným riešením. V minulosti boli, podobne ako napríklad v Taliansku, hojne využívané tzv. rykše - trojkolesové automobily s úžitkovou nadstavbou. Vďaka rastúcej životnej úrovni, tieto vozidlá, podobne ako napríklad v Indii, nahradili malé automobily. DFM Mini Auto je kombináciou takéhoto automobilu s automobilom klasickej rámovej konštrukcie, ktorý svoje služby preukáže aj na dlhšie vzdialenosti, a to pri zachovaním pohodlia bežného salónového vozidla.
Zákazník má možnosť vybrať si z niekoľkých odtieňov interiéru, vrátane výberu materiálov, polstrovania sedadiel a interiéru. K dispozícií sú elektrické okná, centrálne zamykanie, kvalitné audio sústavy, klimatizácia a u vybraných modelov tiež dvojitá klimatizácia! Kolesá z ľahkých zliatin a pakety zvyšujúce optickú príťažlivosť vozidla sú samozrejmosťou.

Prečo je DFM Mini Auto ideálnym pracovným parťákom?

Zákazníci iste ocenia jednoduchú rámovú konštrukciu, ktorá zaručuje dlhú trvanlivosť a ľahkú opraviteľnosť. Rebrinový rám zaručuje už zmenenú variabilitu čítajúcu 7 karosárskych prevedení, ktorý okrem iného zaručuje tiež maximum výmenných dielov medzi jednotlivými variantmi, čo znamenite znižuje náklady na údržbu.
Ďalšou výhodou je veľmi úsporný motor 1.1i, vyrábaný v japonskej licencii, osadený systémom vstriekovania BOSH. reálna spotreba je v kombinovanej prevádzke dokonca až pod hranicu 5tich litrov benzínu na 100 kilometrov! Motor je spojený s 5 stupňovou manuálnou prevodovkou, automobil je schopný vyvinúť pohodlnú cestovnú rýchlosť 120 kilometrov za hodinu.  Vo svojej triede je nevídané aj prinášať užitočné zaťaženie. Celých 900 kilogramov je k dispozícii na čokoľvek, čo na DFM naložíte. Najväčším lákadlom je zákazníkmi najviac oceňovaná cena. V kombinácii s nízkymi prevádzkovými nákladmi je teda DFM Mini Auto jasnou voľbou partnera pre pracovné nasadenie.

DFM Mini Auto sú montované v Číne, nie je to na škodu?

Otázky automobilov z Číny sú často diskutovaným problémom. Slovenského zákazníka trápia najviac otázky kvality a bezpečnosti. Dong Feng Motor Corporation je spoločnosťou, ktorá dbá na svoju dobrú povesť a ich produkty túto dobrú povesť tvoria. Kvalita je zaručená pečlivou výstupnou kontrolou a vysokou úrovňou použitých výrobných technológií. Karoséria je kompletne antikorózna, ošetrená kataforéza, podvozok je vďaka povahe čínskych ciest značne naddimenzovaný a motor 1.1i EURO 4 vyrábaný v japonskej licencii je osadený elektronikou BOSH. Ako dôkaz kvality automobilov DFM je v SR poskytovaná plná záruka 2 roky a 50.000 kilometrov. Bezpečnosť je v prípade malého úžitkového auta dôležitým faktorom. DFM Mini Auto sa môže pochváliť úspešným absolvovaním čelných i bočných nárazových testov. Deformovateľný stĺpik riadenia a popredná časť karosérie so zvýšenou tuhosťou diela z DFM, auto je podobne bezpečné, ako akékoľvek iné, veľkostne porovnateľné, úžitkové vozidlo. V prípade DFM Mini Auto je však na mieste všimnúť si tiež a náležite oceniť vyššie zmienené výhody, ktoré čínsky produkt poskytuje. Sto rokov vývoja prostriedkov na prepravu osôb a tovaru v husto zaľudnených oblastiach, rovnako ako na hrubých vidieckych cestách, je pripravené k aplikácii v európskom prostredí a to práve pomocou DFM Mini automobilov.


späťModel Gallery


News & Event

Hľadáme dealerov (predajcov), ktorí budú oficiálne zastupovať autorizovaný predaj a servis značky DONG FENG na slovenskom trhu.

V prípade záujmu a bližšie informácie získate:
             - 0905 456 253,
             - dfm@orangemail.sk